Witam serdecznie na stronie hodowli Wilkoria :-)


Mam na imię Ewa i mieszkam w Polsce, niedaleko Rzeszowa w miejscowości Nienadówka. Zajmuję się dwoma rasami psów - chartem polskim i mopsem. Psy od dzieciństwa były moją wielką pasją, a o hodowli marzyłam „od zawsze”, jednakże szczenięta zamierzam mieć sporadycznie, bardzo sporadycznie… Wszystkie moje psy są członkami rodziny, mieszkają w domu, mają kontakt z dziećmi i kotem. Moja hodowla zarejestrowana jest Związku Kynologicznym w Polsce oraz Międzynarodowej Organizacji Kynologicznej FCI.


Od dawna chciałam mieć w domu pieska małej rasy, ale długo nie mogłam się zdecydować. W końcu w 2011r. do chartów polskich dołączyły mopsy – moja nowa, wielka miłość )) Na mopsy trafiłam przypadkiem, ale szybko okazało się, że był to strzał prosto w serce! Dzisiaj nie wyobrażam już sobie mojego domu bez tych małych, kochanych stworzonek. Każdy kto ma mopsa w domu wie o czym mówię ;-))) To cudowna rasa psów z fascynującą historią. Polecam mopsy każdemu, kto chce mieć nieodłącznego towarzysza i być każdego ranka być w dobrym humorze


Obecnie mieszkają ze mną 2 mopsiki - przesłodka suczka pochodząca ze Słowacji CULLEN BELLA Canine Paradise oraz posiadający znakomite pochodzenie importowany z Węgier ROMEO From My Little Heart.


Więcej o moich psach znajdziesz w dziale im poświęconym – zapraszam.

Pozdrawiam wszystkich miłośników chartów i mopsów ! Ewa

© WILKORIA - Wszelkie prawa zastrzeżone! Webdesign: K.Buryn .createline